Pomozte vytvořit databázi demonstrantů

V posledních měsících se čím dál častěji konají demonstrace a jiné hromadné akce, jichž se účasní velká spousta občanů České republiky a to aniž by měl kdokoli přehled o tom, kdo přesně jsou lidé, kteří se jich účastní.

Za účelem zvýšení bezpečnosti těchto osob proto přicházíme s novinkou, na které spolupracujeme společně s ministerstvem vnitra a ministerstvem spravedlnosti a především s vámi, věrnými uživateli naší aplikace.

Nová funkce „demonstrant“ vám umožní přidat do naší databáze fotografii z demonstrace na níž podobně jako na Facebooku označíte obličej a k němu zapíšete požadované údaje jako je místo a datum konání demonstrace, jméno demonstranta, jeho věk a bydliště, rodinný stav a zaměstnavatele (či školu v případě studenta).

Nezapomeňte, že všechna tato hlášení budou stejně jako jiná hlášení zahrnuta do slosování o hodnotné ceny vč. luxusních pobytů na farmě Čapí hnízdo. Čím více hlášení pošlete, tím větší šanci na výhru máte!

Doporučujeme proto projít si profily sociálních sítí všech vašich přátel a do aplikace odeslat všechny jimi pořízené fotografie z demonstrací.

Více informací o aplikaci Bonzačka